Hakkımızda

Anka Patent ve Danışmanlık2004 yılından beri danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Anka Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti olarak biz, yabancıların Türkiye’de Oturma ve Çalışma İzinlerinin alınması, mevcut izin sürelerinin uzatılması konularında, şirketlere ve yabancı personelin kendilerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Şirketlerde çalışacak yabancı personel (mühendis, mimar, öğretmen, pilot, doktor vb.) izinlerinin yanısıra sayıları ülkemizde her geçen gün artmakta olan yabancı ev hizmetlisi (dadı, hasta bakıcı) oturma ve çalışma izinlerinin alınması, özellikle yeni kanunla birlikte hukuki olarak sürdürülmesi gereken bir prosedür haline dönüşmüştür. 01.02.2012 tarihinde uygulamaya giren yeni kanun ile ülkemizde çalışan yabancı personelin “çalışma izni” tekrar düzenlenmiş ve gerekli izinlerin alınması şart koşulmuş ve para cezaları artırılmıştır.

Tamamı üniversite mezunu ve konusunda ehil olan kadromuz ile sizlere İstanbul, Ankara ve Antalya’da hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla,
Anka Patent ve Danışmanlık Ltd.

ABOUT US

We, Anka Patent and Consultancy LLC, has been providing consultancy services since 2004. We are engaged in following services; Residence Permit for Foreigners, Work Permits for Foreigners, and extention of such permits as well all other related applications before Competent Authorities (ie. Ministry of Labour and Social Security).

We initiate (make the application) and follow all the procedure on behalf of either Foreign Personel or Employer or the Employing Company. All of our personnel have a graduate degree (Economics, Law and Sociology) and have experience on application procedure and permits. We are fluent in English and our office is in Istanbul. We have also provide our servise in Ankara and Antalya as well.

We would be more than happy to work with you. All your questions are welcomed.

Regards,
Anka Patent and Consultancy LLC

 

yasal uyarıYASAL UYARI : Bu web sitesi Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ne aittir. Web sitemize erişim ve kullanım halinde aşağıda belirtilen UYARILAR hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul edilmiş sayılır. Sitemiz mezkur ilke ve ilgili yasalara tabidir.

İÇERİK : Bu sitede yer alan tüm içerik, yalnızca bilgi verme amaçlı olup, hukuki mütalaa olarak değerlendirilmemelidir. Firmamız, bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayreti göstermektedir ancak tüm bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Firmamız bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez.

TELİF HAKKI : Bu site, Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. tarafından mesleki tecrübeleri dahilinde hazırlanmış olup, Telif Hakkı ile koruma altındadır, izinsiz KOPYALANMASI veya KULLANILMASI halinde YASAL yollara başvurularacaktır.