Yabancılara Çalışma İzni Alan Firmalar

calisma-izni-alan-firmalarYabancılara çalışma izni alan danışmanlık firmaları başta İstanbul Ankara ve Antalya illerimizde faaliyet göstermektedir. Bunun nedeni elbette bu şehirlerimizde yaşayan yabancı sayısının fazla olmasıdır. Peki calisma izni alan yani danışmanlık yapan firmaların ne gibi artıları vardır, ücretleri nedir, nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Öncelikle bilinmesi gereken yabancı hangi şehirde yaşarsa yaşasın yabancı çalıştırılması için gerekli olan izinlerin T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olduğudur. Eğer yabancı yurtdışında ikamet ediyor ise veya Türkiye’de ikamet süresi dolmuş ve yenilenmemiş ise artık başvuru TC Konsolosluklarında başlatılması ve akabinde ÇSGB’den dosya açılması gerekecektir.

Neden Danışmanlık Firması ile Çalışmalısınız?
İşverenler yabancı uyruklu çalışma izni başvurularını bir veya iki kez yapar ancak danışmanlık firmaları heray benzeri işlemleri defalarca yapmakta ve bu konuda ciddi Know-How sahibi olmaktadırlar. Böylece eksik veya yanlış başvuru yapılmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca çalışma izni alınması mümkün olmayan (kanunun aradığı şartları taşımayan) yabancılar için, başvuru yaptırmayarak gereksiz zaman kaybı ve maliyet önlenmektedir.

Anka Patent Firmasının Özellikleri Nedir?
İstanbul, Ankara ve Antalya’da hizmet vermektedir ve tüm başvuru işlemlerini kendi elektronik imzası ile takip etmekte olup, müşterilerinden kesinlikle E-devlet şifresi talep etmemektedir! E-Devlet şifrenizi kimse ile paylaşmayın.

2004 yılından günümüze danışmanlık alanında faaliyette bulunan firmamız tamamı üniversite mezunu, işinde tecrübeli ve güler yüzlü ekibi ile hizmet vermektedir. Yabancı Hasta Bakıcı veya Dadı’ların çalışma izinleri hakkında daha detaylı bir bilgi için yabancı bakıcı izni ↗️ linki veya  yabancı şirket personeli için yabancı işçi çalıştırma ↗️ linklerini kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Author

2004 yılında kurulan Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. Türkiye'deki yabancıların çalışma ve oturma izinlerinin alınması konusunda danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. Kadromuz Ekonomi, Hukuk ve Sosyoloji mezunlarından oluşmaktadır. Bizleri 0212 243 44 70 ✆ ve 0212 243 44 71 ✆ numaralı telefondan veya 0532 731 89 45 (WhatsApp) hattından ulaşarak, danışmanlık ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.